• 1403/02/12
  • - تعداد بازدید: 155
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
دانشکده پرستاری حضرت زهرا(س) آباده

پیام تبریک رئیس دانشکده پرستاری حضرت زهرا(س) آباده به مناسبت گرامیداشت روز استاد

رئیس دانشکده پرستاری حضرت زهرا(س) آباده روز معلم و استاد را تبریک گفت.

در متن پیام «بهنام مسموعی» آمده است:

در سپیده دم ازل، آن زمان که سازندگی کائنات آغاز می گردید و کتاب تکوین گشوده می شد، نخستین کلمه ای که با قلم تقدیر بر دیباچه قاموس هستی نقش بست، واژه زیبای استاد بود و سر فصل این کتاب کهن به تعلیم و تربیت اختصاص یافت.

در طول تاریخ همواره بر بزرگداشت و تکریم مقام معلم و استاد تاکید شده و سخنان بسیاری درباره جایگاه معلم گفته شده است. به گونه ای که تلاش برای نوشتن جمله ای تازه درباره مقام و منزلت والای معلم و استاد به تکرار خواهد انجامید.

بی شک پایه و اساس پیشرفت و توسعه هر کشور توجه به آموزش و پرورش و تربیت نسل آینده ساز جوان است و باعنایت به نقش محوری و اساسی معلم و استاد در تربیت نسل جوان و اعتلای دانش و فرهنگ در جامعه، باید در نظر داشت که تکریم معلمان و اساتید، تکریم جامعه است.

در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام"جهش تولید با مشارکت مردم "نامگذاری شده است بی شک نقش ارزشمند اساتید و معلمان از پیش پر رنگ تر می شود زیرا اساتید به عنوان یکی از ارکان توسعه علمی کشور در شکل گیری شخصیت علمی و فرهنگی دانشجویان نقشی ماندگار دارند و نیز با مشارکت این قشر تحصیل کرده می شود در رسیدن به اهداف انقلاب اسلامی ایران گام های موثری برداشت.

اینجانب ضمن گرامیداشت سالروز شهادت استاد سخن و معلم بزرگ، شهید مرتضی مطهری، این روز عزیز را به تمامی معلمان و اساتید در مدارس و مراکز علمی، بویژه خدمت اساتید و اعضای بزرگوار و فرهیخته هیأت علمی دانشکده پرستاری حضرت زهرا(س) شهرستان آباده تبریک و تهنیت عرض نموده امیدوارم در این عرصه مقدس، سلامت و سربلند باشید.

  • گروه خبری : آخرین اخبار دانشکده
  • کد خبری : 100800
کلیدواژه