• 1403/03/01
  • - تعداد بازدید: 128
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
دانشکده پرستاری حضرت زهرا(س) آباده

حضور کارکنان و دانشجویان دانشکده پرستاری حضرت زهرا(س) آباده در مراسم عزای شهادت رئیس جمهور

رئیس، اساتید و دانشجویان دانشکده پرستاری حضرت زهرا(س) آباده در مراسم بزرگداشت شهدای حادثه سقوط بالگرد رئیس جمهور و همراهان، شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشکده پرستاری حضرت زهرا(س) شهرستان آباده، رئیس دانشکده پرستاری آباده، ضمن تسلیت شهادت رئیس جمهور محترم و دیگر همراهان در حادثه سقوط بالگرد، گفت: این ضایعه جانسوز، ملت شریف ایران را عزادار کرد و در این حادثه عزیزانی ارزشمند، همچون رئیس جمهوری مردمی و فعال را از دست دادیم که به همین منظور کارکنان و دانشجویان این دانشکده نیز با سیاه پوش کردن فضای دانشکده، عشق و ارادت خود را به شهید جمهور، دکتر رئیسی اعلام کرده و با آحاد مردم شهید پرور همدردی نمودند.

«بهنام مسموعی» افزود: اساتید و دانشجویان دانشکده پرستاری حضرت زهرا(س) نیز با همراهی دیگر دانشجویان دانشگاه های دولتی و آزاد شهرستان آباده در مراسمی که به این مناسبت در دانشگاه آزاد اسلامی آباده، به همت بسیج دانشجویی برگزار شده بود شرکت کرده و با آرمان های شهدا تجدید میثاق نمودند.

قابل ذکر است در این مراسم روحانیون معظم، نمایندگانی از فرمانداری ویژه شهرستان، ناحیه مقاومت بسیج سپاه و دیگر ادارات نیز حضور داشتند.

  • گروه خبری : آخرین اخبار دانشکده
  • کد خبری : 102459
کلیدواژه