• 1402/07/01
  • - تعداد بازدید: 456
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
دانشکده پرستاری حضرت زهرا(س) آباده

تلاش مسئولان دانشکده برای آماده سازی زیر ساخت های رشته جدید فوریت های پزشکی

در آستانه سال جدید تحصیلی، مسئولان دانشکده پرستاری حضرت زهرا(س) آباده به منظور آماده سازی این دانشکده برای دانشجویان جدیدالورود رشته فوریت های پزشکی تلاش می کنند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان آباده، رئیس دانشکده پرستاری حضرت زهرا(س)  آباده در این رابطه گفت: در راستای موافقت وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اضافه شدن رشته جدید فوریت های پزشکی به دانشکده پرستاری حضرت زهرا(س)آباده،  آماده سازی زیر ساخت های اجرایی این رشته در دستور کار قرار گرفت و به منظور آماده سازی فضای مناسب آموزشی و همچنین فراهم شدن تجهیزات لازم، نشستی با اعضای شورای اسلامی شهر آباده برگزار شد.

«بهنام مسموعی» افزود: این نشست که به منظور همکاری شورای شهر در برطرف شدن چالش های موجود در آماده سازی دانشکده برگزار شد مصوباتی از قبیل گسترش فضای آموزشی، بهسازی و نوسازی ورودی دانشکده و تأمین بخشی از نیازهای تجهیزات آموزشی به تصویب رسید که مقرر شد از منابع درآمد معدن خاک نسوز مساعدتی در این رابطه در نظر گرفته شود.

او خاطر نشان کرد امیدواریم تا قبل از حضور دانشجویان جدید الورود در دانشکده، این اقدامات انجام شود و بتوانیم محیطی مناسب برای تحصیل دانشجویان فراهم کنیم.

این نشست در دفتر شورای اسلامی شهر آباده برگزار شد و دکتر«علی زارعی» معاون آموزشی و پژوهشی و «مجتبی عسکری» مسئول واحد حراست دانشکده پرستاری حضرت زهرا(س) آباده، «بهنام مسموعی» را همراهی کردند.

  • گروه خبری : آخرین اخبار دانشکده
  • کد خبری : 94451
کلیدواژه