• 1403/04/06
  • - تعداد بازدید: 55
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
دانشکده پرستاری حضرت زهرا(س) آباده

برگزاری کرسی آزاد اندیشی و مناظره انتخاباتی در دانشکده پرستاری حضرت زهرا(س) آباده

با حضور نماینده ی ستادهای انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری در آباده، نشست پرسش و پاسخ در دانشکده پرستاری حضرت زهرا(س) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده پرستاری حضرت زهرا(س) آباده، «بهنام مسموعی» رئیس دانشکده پرستاری حضرت زهرا(س) آباده با اعلام این خبر گفت: به منظور نزدیک شدن به هشتم تیرماه روز انتخابات ریاست جمهور و با توجه به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات و همچنین با هدف تشویق دانشجویان و ارتقای سطح آگاهی آنان با نامزدهای انتخاباتی این دوره، این نشست با حضور نماینده های ستاد انتخابات دکتر«سعید جلیلی»، دکتر«مسعود پزشکیان» و دکتر«محمد باقر قالیباف» برگزار شد و هر کدام به معرفی نامزدها و برنامه های آنان پرداختند.

«بهنام مسموعی» افزود: در پایان قسمت اول سخنرانی هر کدام از نمایندگان ستاد انتخاباتی نامزدها، به پرسش های دانشجویان پاسخ داده شد.

قابل ذکر است این نشست به همت بسیج دانشجویی و دفتر نماینده نهاد رهبری در دانشکده پرستاری حضرت زهرا(س) آباده برگزار شد که از دیگر مراکز آموزش عالی و دانشگاه های شهرستان آباده نیز مسئولان و دانشجویانی در این نشست حضور داشتند.

  • گروه خبری : آخرین اخبار دانشکده
  • کد خبری : 104375
کلیدواژه