1399/03/16
زمان بازگشایی خوابگاه ها در دانشکده
با توجه به مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا در خصوص تداوم آموزشی دانشگاه‌ها و فراهم آوردن زمینه، حضور دانشجویان در خوابگاه‌ها از تاریخ 17 خرداد ماه 99،  صورت پذیرفته است.

وی در ادامه افزود این دانشکده با رعایت استاندارد فاصله گذاری اجتماعی و با هدف سلامت و ایمنی دانشجویان ساکن خوابگاه‌ها، حداکثر با 50 درصد ظرفیت خوابگاه‌ها اقدام به پذیرش دانشجو می‌کند. خوابگاه‌ها از تاریخ 15 خرداد ماه آماده پذیرش دانشجویان است.

تاکید می‌شودپذیرش به صورت پلکانی با اولویت دانشجویان ترم آخر و ترم بالا از شنبه 17 خرداد شروع شده و دانشجویان در محیط‌های بالینی مشغول به گذراندن دوره‌های کارورزی خود شدند. لذا فقط دانشجویانی که ضرورت حضور آنها در دانشگاه توسط امور آموزش تایید شده و اسامی آن‌ها  ابلاغ شده است اسکان داده خواهند شد و بقیه دانشجویان به هیچ وجه به خوابگاه مراجعه نکنند.

شرایط حضور در خوابگاه‌ها به این گونه است که دانشجویان فرم آنلاین خوداظهاری به نشانی salamat.gov.ir را پر کرده و پیامک آن را در تلفن همراه خود حفظ کنند.

دانشجویان موظف هستند در حین اقامت در خوابگاه‌ها در صورتی که دچار علائم مشکوک به بیماری کرونا شدند در اسرع وقت به مسئولین مربوطه مراجعه کرده و در صورت نیاز با اعلام سرپرست خوابگاه در خصوص قرنطینه هماهنگی لازم را انجام دهند.

در راستای حفظ سلامتی دانشجویان، توزیع غذا فقط در خوابگاه‌ها و در ظرف یکبار مصرف انجام می‌شود.

مدیریت امور خوابگاه‌ها برنامه ریزی می‌کند با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، دانشجویان را با ظرفیت 2 تا 3 نفره ساکن کند.

توزیع ماسک برنامه ریزی شده و از تاریخ 17 خرداد ماه آماده تحویل است. طبق درخواست، ماسک دانشجویان در بیمارستان‌ها توزیع شده
تعداد بازدید:
168
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
آدرس: استان فارس - شهرستان آباده - ابتدای بلوار بوعلی - ساختمان انتهایی شبکه بهداشت و درمان - دانشکده پرستاری حضرت زهرا (س)
کد پستی:7391983688
تلفن:
987144361280+
 987144349592+
پست الکترونیک: abadnurse@sums.ac.ir
شبکه های اجتماعی:
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشکده پرستاری حضرت زهرا(س) شهرستان آباده می باشد.
افراد https://www.sums.ac.ir
Powered by DorsaPortal