1399/09/03
جشنواره کشوری علمی، فرهنگی، هنری زندگی و مقابله با کرونا

جشنواره کشوری علمی، فرهنگی، هنری زندگی و مقابله با کرونا (مجازی) 30 آذرماه 99 مصادف با میلاد با سعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشکده پرستاری حضرت زهرا(س) آباده، مهلت ارسال آثار به جشنواره کشوری علمی، فرهنگی، هنری زندگی و مقابله با کرونا 25 آبان تا 20 آذرماه 1399 خواهد بود.

آدرس وبسایت جشنواره https://www.skums.ac.ir/Festivalcoronavirus و آدرس ایمیل جشنواره برای ارسال آثار

Festivalcoronavirus@skums.ac.ir است.

شرکت‌کنندگان می‌توانند پس از تکمیل فرم ثبت نام آثار خود را حداکثر در سه قالب و از هر قالب حداکثر سه اثر  به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

محورهای اصلی جشنواره مدافعان سلامت در کلام رهبر، سبک آموزش در دوران کرونا، بیان تجارب از ابتلاء و درمان، اقتصاد و خانواده در کرونا، تغییر سبک زندگی با کرونا، سلامت روان و کرونا، کرونا در گذر زمان، نقش رسانه‌های جمعی در اطلاع‌رسانی و زندگی با کرونا، نقش مسؤولیت پذیری و تعهد اجتماعی در مقابله با کرونا، نقش و امنیت شغلی و اجتماعی در زندگی با کرونا، تعهد و اخلاق حرفه‌ای مدافعان سلامت در کرونا، نقش مدافعان سلامت در مقابله با کرونا، سلامت معنوی در دوران کرونا و  کودکان و کرونا هستند.

لازم است آثار در قالب شعر، داستان، خاطره، دل نوشته، فیلم، کلیپ، عکس، نقاشی، پوستر، انیمیشن، کاریکاتور، موشن گرافی، اینفوگرافی، پادکست و اپلیکیشن و خوشنویسی برای جشنواره کشوری علمی، فرهنگی، هنری زندگی و مقابله با کرونا ارسال شوند.

تعداد بازدید:
30
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
آدرس: استان فارس - شهرستان آباده - ابتدای بلوار بوعلی - ساختمان انتهایی شبکه بهداشت و درمان - دانشکده پرستاری حضرت زهرا (س)
کد پستی:7391983688
تلفن:
987144361280+
 987144349592+
پست الکترونیک: abadnurse@sums.ac.ir
شبکه های اجتماعی:
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشکده پرستاری حضرت زهرا(س) شهرستان آباده می باشد.
افراد https://www.sums.ac.ir
Powered by DorsaPortal